Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

„Intelligenz Blatt” – pierwsza białostocka gazeta

Hotel Ritz w Białymstoku – rzut piętra

Uniwersał J. K. Branickiego w/s przekazania drewna na reperację domostw

Silva Rerum rodu Krassowskich herbu Ślepowron

Kopia dyplomu wystawionego stolarzowi Jochanowi Albrechtowi Bellusowi

Dokumenty rodu Twarowskich herbu Pilawa

Pieczęć wielka litewska Augusta III (potw. praw i wolności Wasilkowa, 1750)

  • Kontakt

    Godziny otwarcia:
    poniedziałek: 730 - 1800

    wtorek - piątek: 730 - 1530

    Godziny otwarcia czytelni:
    poniedziałek: 1030 - 1730

    wtorek - piątek: 800 - 1500


    Archiwum Państwowe Białymstoku
    ul. Mickiewicza 101, 15-257 Białystok

    Sekretariat: +48 85 743 56 03
    e-mail:
    sekretariat_ap@bialystok.ap.gov.pl

    adres skrzynki podawczej na platformie ePUAP:  /e0i8vew82l/skrytka


    Oddział w Łomży
    ul. Aleja Legionów 36, 18-400 Łomża

    tel.: +48 86 216-36-31
    e-mail: lomza@bialystok.ap.gov.pl

     

    Ważne łącza

       REGIONALIA

         logo szukajwarchiwach.gov.pl

       Kultura Dostępna

     Inicjatywa OBYWATEL

          

             

     

Lista zakładów pracy i instytucji, których dokumentacja jest przechowywana w Archiwum Państwowym w Białymstoku

Lista firm, których dokumentacja przechowywana jest przez Archiwum Państwowe w Białymstoku (układ alfabetyczny)
Lp. Nazwa Adres
1 „Apteki Ogólnodostępne Glińscy sp. j.” w Upadłości Likwidacyjnej 16 - 500 Suchowola, ul. Goniądzka 19
2 Agencja Handlowo – Usługowa „ATREMEX” 16 – 220 Czarna Białostocka; ul. Świerczewskiego 2a
3 „ANNA – BARBARA” s.c., Stefan Krejza – Henryk Bielski, Zakład Produkcji Obuwia 15 – 481 Białystok; ul. Wąska 15
4 „BAR STUDENCKI” s.c. 15 – 333 Białystok; ul. Zwierzyniecka 10
5 „BEST BUD” Sp. z o.o. w Białymstoku 15 – 950 Białystok; ul. Kolejowa 17
6 „BIATECH” Sp. z o.o. w Białymstoku 15 – 113 Białystok; ul. Gen. Wł. Andersa 38
7 "Bielkar" sp. z o.o. w Likwidacji 15 – 709 Białystok, ul. A. Asnyka 2/1
8 "Depolia" sp. z o.o. 19 – 200 Grajewo, ul. Targowa 19
9 „Dymek” Jan Jaczyński i Wspólnicy Spółka Jawna 19 – 200 Grajewo, ul. Ełcka 97
10 "ELMET - RS" Jan Rutkowski, Zbigniew Sawicki 15 – 501 Białystok, ul. Baranowicka 115
11 Fundacja Na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Razem Do Celu” 15 – 171 Białystok, ul. Lelewela 8
12 „Gemark” Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej 01 – 138 Warszawa, ul. Płocka 18/34
13 „Gilda” Sp. z o.o. w Likwidacji 18 – 400 Łomża, ul. Hipokratesa 10
14 Ginekologiczny Gabinet Lekarski Lucyna Dominikowska  
15 "Ital Pol" Anna Wasiluk 17 – 100 Bielsk Podlaski, ul. Jagiellońska 41
16 Izba Przemysłowo – Handlowa w Warszawie, Ekspozytura w Białymstoku  
17 Jalwod Sp. z o.o. w Likwidacji 15 – 057 Białystok, ul. B. Chrobrego 5C/9
18 KEY Company Spółka Jawna Edward Janusz Bogusz, Krzysztof Brzosko 15 – 222 Zaścianki, ul. Usługowa 4
19 „KLIMEX” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Andrzej Klimek 15 – 379 Białystok, ul. Pińska 2
20 KM TRADE Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej 16 – 100 Sokółka, ul. Kołłątaja 10
21 Komitet Wojewódzki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Białymstoku  
22 Massa Company SA w Upadłości – Firma „BIKA” Barbara Łuczaj 17 – 100 Bielsk Podlaski
23 Miastoprojekt – Białystok. Sp. z o.o. w Likwidacji 15 – 727 Białystok, ul. Hetmańska 44
24 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kobylańskiego w Rudzie 19-111 Krypno, Ruda 71
25 „Piast Kołodziej A. i E. Chaniewscy” Sp. j. 15 – 057 Białystok, ul. B. Chrobrego 10A
26 Podlaskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Białymstoku 15 – 661 Białystok, ul. Armii Krajowej 32
27 Powiatowa Spółdzielnia Pracy Usług Wielobranżowych w Jasionówce  
28 Powiatowa Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy Usług Rzemieślniczych im. 22 Lipca w Surażu  
29 Powiatowa Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy Usług Rzemieślniczych w Sokółce  
30 Powszechna Organizacja Służbie Polsce Komenda Wojewódzka w Białymstoku (w tym również komendy powiatowe i gminne)
31 Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Białymstoku, Kuratorium Okręgu Szkolnego w Białymstoku  
32 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „BIZBUD” Sp. z o.o. w Likwidacji 15 – 879 Białystok, ul. Św. Rocha 14A lok. 48
33 Przedsiębiorstwo „Geopomiar” M. Pietruczuk i s-ka Spółka Jawna w Białymstoku 15 – 340 Białystok, ul. Pracownicza 3
34 Przedsiębiorstwo Handlowe "Nitka" s.c. Export-Import B. Miller, H. Kamińska 15 – 124 Białystok, ul. Gen. Wł. Andersa 5
35 Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "IMPEX" Sp. j. Andrzej Sawicki i Anna Sawicka 15 – 879 Białystok, ul. Św. Rocha 11/1
36 PPHiU "MUNINA" Sp. z o.o. w Likwidacji 15 – 863 Białystok, ul. Radzymińska 44/14
37 Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe "ZBIMAR" Sp. z o.o. w Upadłości 15 – 545 Białystok, ul. Ciołkowskiego 24
38 Przedsiębiorstwo Remontowe „REMKOT” Sp. z o.o. w Białymstoku 15 – 660 Białystok, ul. Witosa 14 m. 5
39 Przedsiębiorstwo Studiów Projektów Realizacji i Wykonawstwa Inwestycji "Akset" Sp. z o.o. w Likwidacji 15 – 724 Białystok, ul. Marczukowska 6
40 Rada Wojewódzka Federacji Socjalistycznych Związków Młodzieży Polskiej w Białymstoku  
41 "Rameder" Sp. z o.o. w Likwidacji 15 – 182 Białystok, ul. 27 Lipca 42/2
42 Robotnicza Spółdzielnia Pracy Szewsko – Kamasznicza „ZGODA” w Czarnej Wsi  
43 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kirejewszczyźnie 16 – 200 Dąbrowa Białostocka
44 Rolnicze Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół w im. ks. Jana Krzysztofa Kluka Wojewodzinie 19 – 200 Grajewo
45 "RYBKA" s. c. A. Niebrzydowski & S. Zelman 19 – 200 Grajewo, ul. Ełcka 98
46 Sokółka Montaż i Serwis Sp. z o.o. w Likwidacji 16 – 100 Sokółka, ul. Lotników Lewoniewskich 1
47 Sokółka - Usługi ATB Sp. z o.o. w Likwidacji 16 – 100 Sokółka, ul. Lotników Lewoniewskich 1
48 Społeczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Zaoczne 15 – 748 Białystok, ul. Broniewskiego 1
49 Spółdzielnia Kółek i Rolników Indywidualnych w Rafałówce w Likwidacji  
50 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Szudziałowie z siedzibą w Słójce w Upadłości  
51 Spółdzielnia Pracy Szewsko – Kamasznicza „JEDNOŚĆ” w Krynkach  
52 Spółdzielnia Rzemieślnicza Remontowo - Budowlana w Białymstoku w Likwidacji 15 – 471 Białystok, ul. Ciepła 1
53 Spółdzielnia Usługowo – Rolnicza w Grodzisku 17 – 315 Grodzisk; ul. Sportowa 4
54 Spółdzielnia Usługowo – Rolnicza w Turośni Kościelnej z Siedzibą w Trypuciach w Likwidacji  
55 Spółdzielnia Zrzeszenia Budowy Domków Jednorodzinnych „ZGODA” w Białymstoku  
56 Wyższa Szkoła Matematyki i Informatyki Użytkowej w Białymstoku w Likwidacji 15 – 021 Białystok, ul. Kamienna 17
57 Wyższa Szkoła Menadżerska w Likwidacji 15 – 013 Białystok, ul. Sobieskiego 3A
58 Zakład Mięsny Tadeusz i Łucja Oblacewicz sp. j. 19 – 100 Mońki, Potoczyzna 33A
59 Zakład Energetyczny Białystok Centrum Szkolenia Energetyki "ESO" Sp. z o.o. w Likwidacji 15 – 277 Białystok, ul. Świętojańska 12
60 Zakład Energetyczny Białystok Zespół Szkół Zawodowych  
61 Zakład Energetyczny Białystok Zespół Szkół Niepublicznych ZEB CSE "ESO"  
62 Zakład Przemysłu Odzieżowego „KOSTAR” 15 – 691 Białystok; ul. Gen. F. Kleeberga 8
63 Zakład Sprzątania Wnętrz Maria Charkiewicz 15 – 073 Białystok, ul. Starobojarska 8/41
64 Zakłady Garbarskie „STOGAR” A i S Krejza 15 – 481 Białystok; ul. Wąska 15
65 Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Socjalistycznej w Białymstoku;  
66 Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Polskiej w Białymstoku;  
67 Zarząd Wojewódzki Związku Młodzieży Wiejskiej w Białymstoku;  

 

Lista firm, których dokumentacja została przejęta z Archiwum Państwowego w Siedlcach
i obecnie jest przechowywana w Archiwum Państwowym w Białymstoku (układ alfabetyczny)
Lp. Nazwa
1 Fabryka Maszyn Rolno – Spożywczych w Sokołowie Podlaskim ( inna nazwa SPOMASZ)
2 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Ceranowie w Likwidacji
3 Gospodarstwo Sadownicze „Sinołęka”
4 Handlowo – Usługowa Spółdzielnia Pracy (HUSP) "PODLASIE" w Siedlcach
5 INTERAGRO Sp. z o.o. w Upadłości w Siedlcach
6 PETRO OIL SEEWAX Sp. z o.o. w Sulejówku
7 I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. Tischnera w Siedlcach
8 Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego BUDOMONTAŻ Sp. z o.o. w Sokołowie Podlaskim
9 Przedsiębiorstwo Młynarsko- Kupieckie K. Kowalczyk, A. Krzak Sp. J. w Siedlcach
10 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Meblarstwo-Tapicerstwo "IGA" Janusz Hardej w Upadłości w Sokołowie Podlaskim
11 Przedsiębiorstwo Transportowe „TRANSPED” Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim
12 Przedsiębiorstwo Transportowe „TRANSPED” Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim
13 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sabniach w Likwidacji
14 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Siedlcach z siedzibą w Żelkowie
15 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Sterdyni zs w Lebiedziach
16 Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Siedlcach
17 Spółdzielnia Usługowa „HANBUD” w Siedlcach w Likwidacji
18 Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Katolickie Stowarzyszenia Wychowawców Oddział w Siedlcach
19 TARANI Sp. J. w Łukowie
20 Wojewódzka Spółdzielnia Spożywców "SPOŁEM" w Siedlcach i "SPOŁEM" Handlowej Spółdzielni Spożywców w Siedlcach
21 Wojewódzkie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Siedlcach
22 Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Siedlcach
23 Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" Zakład Obrotu Artykułami Przemysłowymi i Spożywczymi (ZOAPiS)
24 Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" Zakład Obrotu Rolnego w Siedlcach; Spółdzielnia Pracy Obrotu Rolnego AGROMATEX w Siedlcach
25 Wojewódzki Związek Spółdzielni Rolniczych "Samopomoc Chłopska" Zakład Inwestycji i Budownictwa w Siedlcach

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-07-26 12:08:58przez:
Opublikowano:2021-07-26 00:00:00przez: Jarosław Jasiński
Zmodyfikowano:2021-07-26 13:05przez: Jarosław Jasiński
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:1288

Rejestr zmian

  • [2021-07-26 13:05:45]Jarosław JasińskiDodatnie listy firm
  • [2021-07-26 12:09:24]Jarosław JasińskiDodatnie listy firm
  • [2021-07-26 12:09:06]Jarosław JasińskiDodatnie listy firm